NE MOŽE BEZ HRVATA Preokret Kraljeva vrijedan finala, Modrić lovi svoju šestu Ligu Prvaka!

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Matia Habljak / Pixsell
Madridski Real drugi je finalist ovosezonske Lige prvaka.

U vrlo zanimljivom susretu svladali su Bayern s 2:1, i to nakon preokreta. Rezultat prve utakmice bio je 2:2.

Bavarci su prvi poveli, i to u 68. minuti, kada zabija Davies. U 88. minuti izjednačio je joker s klupe, Joselu, a potom je bio strijelac i u 91. minuti. Drugi se pogodak provjeravao, ali sudac Marciniak čekao je provjeru iz VAR sobe. Gol je priznat.

Realovci su nastavili svoj pohod prema duploj kruni ove sezone, prvi su u Primeri, a sada su u i u finalu Lige prvaka. Do sada su je osvojili čak 14 puta.

Nastavak je ovo priče s hrvatskim reprezentativcima u finalima Lige prvaka. Prošle sezone bio je to Marcelo Brozović s Interom, dok će Modrić ove sezone svoju šestu titulu i 15. Realovu, tražiti preko neugodne Borussije Dortmund.