Učitaje prijašnje vijesti
bravo

USPJEŠAN VIKEND Mlade dubrovačke gimnastičarke na kupu u Solinu osvojile pregršt medalja (FOTO)

Gimnastički klub Dubrovnik se na društvenim mrežama pohvalio uspješnim vikendom.
NOVI STARI POBJEDNICI

OBORILI OSOBNE REKORDE! Nina Đivanović i Ante Kolunđija osvojili prva mjesta na utrci Wings for Life

Marija Nikoleta (Nina) Đivanović i Ante Kolunđija sudjelovali su na natjecanju Wings for Life u Zadru, te su oboje osvojili prvo mjesto u kategoriji natjecatelja u kolicima koji na utrci sudjeluju samostalno.
KOŠARKA

KRAJ SJAJNE SEZONE Dubrovnik do zadnjih minuta bio u igri za pobjedu protiv splitskih Žutih (FOTO)

Košarkaši Splita izborili su plasman u polufinale FAVBET Premijer lige, nakon što su i u drugoj utakmici četvrtfinala uspjeli doći do pobjede protiv Dubrovnika. Prvo u četvrtak na Gripama (100-78), a onda i u Gospinom polju u nedjelju, kada je završilo 74-82 (12-15, 15-28, 23-17, 24-22).
KOŠARKA

Prvakinje Hrvatske još jednom pokazale zašto su prvakinje: Spektakl Raguse u Požegi vrijedan finala!

Košarkašice Raguse izborile su četvrto uzastopno finale Premijer ženske lige.
bravo

Lukša Bračić iz JK Župa dubrovačka osvojio zlato na međunarodnom judo turniru Mario Zebić

Međunarodni judo turnir Mario Zebić se u subotu održao u Kaštel Sućurcu.
PLIVANJE

KORKYRA MITING Mladi plivači Juga prvog dana natjecanja osvojili sretnih 13 medalja (FOTO)

Ovog se vikenda u Korčuli održava 7. Korkyra miting, koji okuplja oko 350 natjecatelja iz 16 klubova.
U GOSPINOM POLJU

KK DUBROVNIK DOČEKUJE SPLIT Dubelj: "Jedino uz pomoć naše publike ovakvu utakmicu možemo držati u egalu do kraja"

Košarkaši Dubrovnika u 19 sati u Gospinom polju dočekuju Split u drugom susretu četvrtfinala FAVBET Premijer lige.
jedan od najboljih

NEZAUSTAVLJIVI KAPETAN VATRENIH Modrić srušio rekord kao najstariji igrač Reala u španjolskom prvenstvu

Hrvatski nogometni savez objavio je fotografiju Luke Modrića i nekoliko činjenica koje još jednom pokazuju zašto je jedan od najboljih.
JUDO

BRAVO! Veliki uspjeh Ive Oberan na Grand Slamu u Dushanbeu, sjaji bronca na pobjedničkom postolju

Članica Judo kluba Župa Dubrovačka Iva Oberan, osvojila je broncu na Grand Slamu u tadžikistanskom Dushanbeu.
RAGBI

RAGBI NA OSUNČANOM LAPADU Zaigrali Dubrovnik i Dorchester, prava "engleska" atmosfera (FOTO/VIDEO)

Na Lapadu je odigrana prijateljska utamica između Ragbi kluba Dubrovnik i engleskog Dorchester RFC.
NE BAŠ ČESTA PRILIKA

SUTRA RAGBI NA LAPADU Domaćin je dubrovački klub, a stiže engleski Dorchester u prijateljski susret

Ove subote, 04.05., s početkom u 11:00 sati, na Stadionu Lapad održat će se prijateljska utakmica između Ragbi kluba Dubrovnik i Dorchester RFC.
SVAKA ČAST!

NEUMORAN JE ŽELJKO COTA U subotu prvi u sprint triatlonu, u nedjelju drugi na polumaratonu!

Otplivati 750 metara, biciklirati 20 kilometara i trčati pet kilometara. Dan nakon, trčati preko 21 kilometar. Pri tome uzeti dvije medalje. Dovoljno razloga za čuti dojmove 26-godišnjeg triatlonca s Gorice.
VATERPOLO

STIGLA POTVRDA Završnica Eurokupa ide Primorju, Jugaši pred riječkom publikom traže europski naslov

Final four vaterpolskog Eurokupa, u kojem sudjeluju dva hrvatska kluba - Jug AO i Primorje EB, održat će se u Rijeci.